RODO

Informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO):

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Wodociągowej Sp. z o.o., ul. Kościelna 14, 87-700 Aleksandrów Kuj. (dalej zwanym PGKiW w Aleksandrowie Kuj.)

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Wodociągowej Sp. z o.o., ul. Kościelna 14, 87-700 Aleksandrów Kuj. jest Paula Klugiewicz.

dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych Osobowych:

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio w siedzibie przedsiębiorstwa.

----------------------------

Obowiązek informacyjny pdf

 

sitemap                 Przedsiebiorstwo Gospodarki Komunalnej i Wdociągowej w Aleksandrowie Kujawskim Sp. z o.o. Copyright © 2013. All Rights Reserved