INFORMACJA O PRZERWIE W DOSTAWIE WODY

Szanowni Państwo,

     Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Wodociągowej informuje, iż w związku z zakończeniem budowy sieci wodociągowej w ul. Słowackiego w dniu 30.09.2021 r. w godzinach 9-12 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców: osiedla Piaski, osiedla Południe, ul. Słowackiego, Chopina, Sikorskiego, Narutowicza i przyległych ulic.

     Przerwa podyktowana jest potrzebą wykonania próby szczelności, której przeprowadzenie niezbędne jest przed położeniem nawierzchni asfaltowej.

     Punkty wody do celów gospodarczych dla mieszkańców zostaną umieszczone przy ul. Słowackiego (przy Urzędzie Miejskim), przy Placu 3-go Maja oraz przy ul. Długiej nr 8 (przy Technikum Mundurowym).

Za utrudnienia przepraszamy.

 

    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Wodociągowej Sp.z o.o. uprzejmie informuje, że 11.12.2020r. (piątek) od godziny 800 do 1500 nastąpi przerwa w dostawie wody w ul. Woj.Pol., Wyspiańskiego, Parkowa, Szkolna, Lipowa,Spółdzielcza oraz pozostałe ulice osiedla mieszkaniowego. (tj. cała strona prawa od torów kolejowych w stronę osiedla mieszkaniowego).

Przerwa w dostawie wody spowodowana będzie koniecznymi pracami na sieci wodociągowej. Za wszelkie utrudnienia w korzystaniu z sieci wodociągowej bardzo przepraszamy.

sitemap                 Przedsiebiorstwo Gospodarki Komunalnej i Wdociągowej w Aleksandrowie Kujawskim Sp. z o.o. Copyright © 2013. All Rights Reserved